2016 2017 Dekorasyon Renk Trendleri

2016 2017 Dekorasyon Renk Trendleri 

Dekorasyona önem veren ve yeni sezonun trend dekorasyon renklerini merak edenler için müjdeyi verelim artık. Yeni sezonda evinizde özellikle griler boy gösterecek. Maviler, pembeler de grilerle birlikte muhteşem bir uyum yakalayacak. Mavi rengi ile birlikte evinize denizin esintilerini getirecek, pembe ile birlikte asaleti evinizde sağlayacak, gri sayesinde de modern ve şık görünümü karşınızda bulacaksınız. Mavi, pembe ve grinin yeni sezonun trend dekorasyon renkleri arasında yer alması; dekoratif çalışma sergileyecek olanların artık bu renklerdeki tasarımlara daha fazla rağbet göstereceğinin de bir göstergesi olmaktadır.

Deniz Esintileriyle Sakin Bir Ortam

2016 2017 sezonunun dekorasyon alanındaki trend renkleri arasında yer alan mavi; denizin esintilerini ayağınıza kadar getirecek. Evinize sakin ve dingil bir hava katacak olan mavi, yeni sezonun dekorasyon alanında en fazla tercih edilen renkleri arasında yerini alacak. Mavi rengini özellikle evinizin salonunda tercih edebilir ve bu şekilde misafirlerinize sıcak bir ortam sunabilirsiniz.

Romantik ve Masum Bir Duruş

Pembe tonları da yine yeni sezonda dekorasyon çalışması yapacak olan ev sahiplerinin karşısına trend renk olarak çıkıyor. Pembe tonlarının asaleti sayesinde masumiyeti ve romantizmi evinize getireceksiniz. Özellikle yatak odalarında kullanacağınız pembe rengi; eşinizle aranızdaki romantik anların artmasına da yardımcı olacak.

Modern ve Sade Bir Görünüm

Eğer 2016 2017 sezonunda evinizde modern ve sade bir görünüm arıyorsanız; gri rengi sizin için çok doğru bir seçim olacak. Grinin sadeliğini kullanarak; evlerinize hem modern, hem de şık bir duruş kazandıracaksınız. Grinin farklı tonlarını evlerinizin farklı bölümlerinde tercih edebilir ve trend dekorasyon renkleri sayesinde modern ve sade bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git