2016-2017 Bayan Pantolon Örnekleri

2016-2017 Sonbahar/Kış Bayan Pantolon Modelleri

Etek yerine pantolon giyerek kombin yapan bayanlar; her sezon farklı pantolon tasarımları ile karşı karşıya kalıyorlar. 2016-2017 sezonunda da yine birçok farklı model pantolon bayanların karşısına çıkıyor. Deri pantolonlar, kumaş pantolonlar, kanvas tarzı pantolonlar, pantolon etekler, tayt pantolonlar, İspanyol paça pantolonlar ve dar kesim pantolonlar; pantolon ile kombinlerini hazırlayacak olan kadınlar için piyasada yer alıyor.

2016-2017 Sonbahar/Kış sezonu için üretilen ve moda trendlerine de uygun olacak şekilde tasarlanmış olan bayan pantolon modelleri içerisinde en fazla deri ve tayt pantolonlar dikkat çekiyor. Zira kış mevsimlerinde her bu tarz pantolonlar trend oluyor. Tayt pantolonların en güzel özelliği ise; vücudu sıcak tutması olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra, deri pantolonlar da kışın trendleri arasında yer aldığı için birçok bayanın kombininde yerini alıyor. Moda trendleri doğrultusunda 2016-2017 sezonuna özel olarak üretilen pantolonlar içerisinde; dar paçası, dar kesimi ve İspanyol paçası ile tasarlanmış olan modeller de bulunuyor. Şimdi isterseniz 2016-2017 sezonunda trend olan bayan pantolonlarına bir göz atalım.

Deri Tasarımlar

Sonbahar-Kış sezonu denilince herhalde birçoğunuzun aklına deri modası geliyor. Deri modasına uygun olacak şekilde tasarlanmış olan pantolonlar; bayanların bu dönemde yapacakları pantolon kombinlerinde sıkça yer alıyor. Deri pantolonların en fazla tercih edilen rengi ise; siyah oluyor. Kahverengi ve yeşil gibi renkler de yine kadınların kışın oluşturduğu stillerde yerini alıyor.

Tayt Pantolonlar

Bacağı saran yapısı ve sıcak tutucu etkisi ile dikkat çeken tayt pantolonlar; 2016-2017 sezonunda da yine çok moda. Üzerine giyilen uzun bir üst ile son derece modern ve bir o kadar da harika bir görünüm uyandıran tayt pantolonlar; genel olarak genç kızların oluşturduğu kışlık kombinlerde yerini alıyor.

Dar Kesim Parçalar

Vücuduna güvenen ve bacaklarının çekiciliğini ön plana çıkarmak isteyen hanımlar; 2016-2017 pantolonları içerisinden dar kesim pantolonları seçiyorlar. Dar paça ve dar kesimi ile dikkat çeken pantolonlar; kadınların oluşturdukları kombinler ile çok daha seksi ve çekici bir duruşa kavuşmalarına yardımcı olacaktır.

İspanyol Paça Modeller

Kışlık bayan pantolon modelleri içerisinde paçası dar ve geniş olan birçok farklı tasarım yer alırken; 2016-2017 sezonunun trend pantolonları arasında, İspanyol paça pantolonlar da bulunuyor. Bol paçası ile dikkat çeken İspanyol paça pantolonlar; kışın koyu renklerle dizayn ediliyor ve kadınların kışlık pantolon kombinlerinde sıkça terini alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git