2016-2017 Bayan Kürk Modelleri

Yeni Sezon Bayan Kürk Modelleri

Daha asil ve modern bir görünüm arayan bayanlar, Sonbahar-Kış döneminde palto, mont, ceket, kaban, kaşe ya da panço yerine kürklere yöneliyorlar. Daha asil ve daha şık bir görünüm veren ve kadınların asaletini ön plana çıkan kürkler; 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda da epey ilgi görüyor. Sonbahar sezonu ile birlikte yavaş yavaş ilgi görmeye başlayan kürkler; Kışın da birçok kadının tercihi olacak. Üstelik eskiden bayanların yalnızca özel davetlerde kullandıkları kürkler; bu sezon sokak stilinde de sıkça tercih edilecek.

bayan-kurklu-palto-ve-kaban-modelleri-2017

2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda kürklü bayan palto, mont ve kabanlar da çok moda olacak. 

2016-2017 sezonu içerisinde kendisine geniş bir şekilde yer bulan bayan kürk modelleri; asalet arayan ve tarzı ile adeta herkese hükmetmek isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Özellikle bu noktada dünyaca ünlü marka; Alexander Wang’ın tasarımları ciddi şekilde rağbet görüyor. Moda haftalarında da karşımıza çıkan Alexander Wang tasarımları sayesinde bayanlar hem asil, hem de oldukça modern bir duruş yakalayacaklar ve adeta hem cinslerini kıskançlık krizlerine sokacaklar. Eskiden özel bir davette, baloda, partide bayanların üzerinde gördüğümüz kürkler; yeni sezonda düğünlerde, akşam yemeklerinde, iş yemeklerinde ve hatta sokak gezmelerinde de birçok bayanın tercihi olacak. 2016-2017 sezonunun en moda dış giyim parçası olarak trendlerde yerini alan kürkler; farklı modelleri sayesinde herkesin tarzına en yakın olanı seçmesine de fırsat tanıyacak.

Bayan Kürklerinde Alexander Wang Farkı

Dünyanın ileri gelen moda tasarımcıları arasında kendisine yer bulan Alexander Wang; 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonuna özel olarak tasarlamış olduğu kürklerle bayanların isteklerine en güzel şekilde cevap veriyor ve onların yeni sezonda da daha asil ve daha modern bir duruşa kavuşmalarını sağlıyor.

2016-2017-sonbahar-kis-alexandar-wang-bayan-kurk-modelleri

2016-2017 Sonbahar/Kış sezonu için Alexandar Wang’ın özel tasarımları olan bayan kürk örnekleri… 

Yeni sezonun en moda bayan kürk modelleri içerisinde; leopar desenli, gri renk ve beyaz renkte asil kürkler dikkat çekiyor. Bu arada bazı kürklerin boyları kısa yapısı ile dikkat çekerken, bazı kürkler de uzun boylarıyla da piyasada yerini alıyor. Genelde bornoz tarzı belden bağlama yeri olan ve daha salaş bir görünüm sunan kürklerin; fermuarlı olan tasarımları da mevcuttur. Herkes kendisi için en uygun olanını piyasada yer alan renk ve model çeşitliliği sayesinde bulabiliyor.

Örnek teşkil etmesi adına sizlere yeni sezonun en moda bayan kürk modellerini içeren bir galeri hazırladık, bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git