2016-2017 Bayan Kumaş Pantolon Modelleri

Sonbahar-Kış Bayan Kumaş Pantolon Modelleri

Klasik tarz oluşturmayı seven kadınların tercih ettiği kumaş pantolonlar; genel olarak iş hayatında etek giymek istemeyen bayanların kombinlerinde kullandıkları bir giyim modelidir. Kumaş pantolonlar ile oluşturulan klasik kombinler; ofis ortamında çalışan bayanların üzerinde sıkça gördüğümüz kombinler arasındadır. Günlük yaşantıda da dar kesim kumaş pantolonları tercih eden bayanlar yok değil. Ancak Sonbahar-Kış döneminde bu oran daha da düşüyor.

bol-kesim-bayan-kumas-pantolon-modelleri-2017

Bol kesim, sokak stiline uygun, bayan kumaş pantolon örneği… 

İş hayatının ve günlük stilin yanı sıra; özel davetlerde de kumaş pantolonları tercih eden birçok kadın var. Genelde olgun kadınların tercihi olan bayan kumaş pantolon modelleri; farklı tasarımları ile her yıl piyasaya sürülüyor. Yazın daha fazla tercih edilse de; Sonbahar-Kış döneminde de yine kumaş pantolonları kullanan ve bu tarz pantolonlarla kombin oluşturan kadınlar bulunuyor. Genelde siyah ve kahverengi tarzı kumaş pantolonlar; ofis ortamında çalışan kadınların tercih ettiği renkler arasında yer alıyor. 2016-2017 sezonu için özel olarak üretilen kumaş pantolonlarda da bu renkler daha ağır basıyor ve birçok bayan bu renkteki kumaş pantolonları tercih ediyor. Bunun yanı sıra beyaz, mavi, lacivert, gri ve yeşil renkli kumaş pantolonlar da tercih edilen diğer renk seçenekleri arasında yer alıyor.

Kumaş Pantolonları Ofis Ortamında Tercih Edebilirsiniz

Dar kesimi ile dikkat çeken kumaş pantolonlar ve dar paça kumaş pantolon modelleri; bacaklarının güzelliğine güvenen ve fazlalığı olduğunu düşünmeyen hanımlar tarafından tercih edilirken; fazlalıkları olan hanımlar İspanyol paça kumaş pantolonları giyiyor. Farklı tasarımları ile 2016-2017 sezonu için özel olarak dizayn edilen bayan kumaş pantolonları; ofis ortamında kadınların daha rahat hareket edebilmeleri adına büyük bir fırsattır. Etek giymeyi pek sevmeyen ve ofis ortamında pantolon ile kombin oluşturmak isteyen bayanlar; yeni sezonun moda trendlerine uygun olacak şekilde tasarlanmış olan kumaş pantolonları tercih ediyorlar. Bu şekilde çok daha modern ve çok daha şık bir stile kavuşma imkanı buluyorlar.

buyuk-beden-bayan-kumas-pantolon-modelleri-2017

Büyük beden giyinen hanımlara özel, lacivert renkli kumaş pantolon… 

Kumaş pantolonlar genelde üzerine şık bir bluz ya da gömlek giyilerek kombin ediliyor. Havaların çok soğuk olduğu dönemlerde bluz ya da gömlek yerine kazak giyerek kumaş pantolonları kombinleyen bayanlar da oluyor, ancak kazağın çok kalın yapıda olmamasına özen gösterilmesi gerekiyor.

Fikir edinebilmeniz için, galerimizdeki bayan kumaş pantolon örneklerine göz atabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git