2016-2017 Bayan Bot Örnekleri

2016-2017 Bayan Bot Örnekleri 

2016-2017 sezonuna girmemizle birlikte, her alanda trendler değişmeye başladı. Özellikle havaların soğuk ve yağmurlu bir hal alması ile birlikte, bayanlar botları incelemeye aldılar. 2016-2017 bayan bot modelleri içerisinde çok farklı tasarımlar göze çarpıyor. Sade ve klasik botların yanı sıra; ayak bileğini saran, tüylü bir yapıda olan, metal detayların yer aldığı ve tokalı botlar ön plana çıkıyor. Özellikle bu sezon tokalı botları bir hayli fazla göreceksiniz. Aynı zamanda ayak bileğini saran tüylü botlar da yine sıcak tutması nedeni ile birçok kadının kışlık kombinlerinde yerini alacak. 2016-2017 Sonbahar Kış sezonunda yer alan bot örneklerine renk açısından bakacak olursak; kahverengi ve siyahın her yıl olduğu gibi bu yılda da başı çektiğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra; bordo, koyu kırmızı, lacivert ve mor renkleri de ön plana çıkıyor.

Tokalı Botlar Sezonun Trendi

Yeni sezonun ayakkabı trendleri arasında yerini alan toka detayı; botlarda da kendisini gösteriyor. Tokalı ve metal işlemeli botlar; kışın günlük kombin oluşturacak olan bayanların modern bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Bilek hizasına kadar uzanan tokalı botlar; sizi oldukça asil gösterecektir. Bu tarz botların topuklu modelleri de ciddi şekilde rağbet görecek.

Ayak Bileğini Saran Botlar Herkesin Tercihi

Ayak bileğini saran yapısı ile dikkat çeken botlar; kışın soğuk havaların etkisinden korunmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olacak. Özellikle bilek kısmında yer alan tüy detayı ile ön plana çıkan botlar daha fazla tercih edilecek. Siz de seçiminizi bu tür botlardan yana yaparsanız; hem modaya uygun bir stil oluşturabilir, hem de ayaklarınızı soğuk havanın etkisinden kurtarabilirsiniz.

Topuklu Botlarla Özel Davetlerde Yerinizi Alın

Sonbahar ve Kış mevsimlerinin soğuk ve yağışlı günlerinde de muhakkak özel davetlere katılacaksınızdır. Bu davetler için oluşturacağınız kombinlerde; topuklu bot modellerine yer verebilirsiniz. Oluşturacağınız topuklu bot kombini sayesinde daha asil ve oldukça da modern bir görünüm sizlerin olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git