2015’in En Güzel Beyaz Elbise Modelleri

2015 yılının en güzel beyaz elbise modellerini sizler için bir araya getirdim. Özellikle yaz günlerinde ve akşam yemeklerinde vazgeçilmez bir renk olarak kabul edilen beyaz renkli elbise modelleri biz bayanların vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Beyaz elbise modellerinde sadeliğin gösterişi ön planda yer alıyor. Bayanlar güzel bir kombin ile gecenin en sade ama en ışıltılı bayanı olabiliyor.

Özellikle 2015’in bu dönemlerinde beyaz abiye elbise oldukça trend. Genelde sadece düz renkten oluşan beyaz abiye elbise bayanlar arasında daha fazla popüler. Klasik bir kombin oluşturmak istiyorsanız; tunik altına gümüş ayakkabı ve tarzınıza göre farklı parçalar da kullanabilirsiniz. Bu yaz özellikle açık renklerin popüler olacağını söylemekte fayda var. Dar paçalar da bayanlar için trend olmuş durumda.

Beyaz elbise modellerin ayakkabı tercihinizi gümüş tonlarında seçebilirsiniz. Gösteriş uzak ve cırtlak olmayan bir renkle yapacağınız kombin görünümünüze mükemmel bir sadelik ve çekicilik katacaktır. Beyaz elbise tercihlerinizde çok az da olsa gösterişli bir süsleme yapmak istiyorsanız kırmızı bir ruj kullanmanızı öneriyorum.

Mango, H&M, Zara ve daha birçok bayanların yakından takip ettiği marka 2015 kreasyonunda beyaz renge büyük yer ayırmış durumda. Şimdi sizler için hazırladığım galeriye bakabilir ve elbiseler hakkında yorum kısmından yorumlarınızı yapabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git