12 Yüksek Belli Bayan Pantolon Modeli

Yüksek Belli Bayan Pantolon Modelleri

Hepimiz uzun boylu olmayı ve yürürken adeta kuğular gibi süzülmeyi isteriz. Özellikle kısa boylu bayanlar, kendilerini uzun gösterecek olan giyim hileleri ile daha zarif görünmeyi amaçlarlar. Bacak boyunu uzun göstermek ise; giyimde en sık kullanılan hiledir diyebiliriz. Burada da yüksek belli etekler, şortlar, elbiseler, pantolonlar başı çekmektedir.

Yüksek belli pantolon modelleri

Yüksek belli pantolon modelleri; kısa boylu olan ve bacak boyunu daha uzun göstermek isteyenlerin sıkça tercih ettiği giyim parçalarındandır. Farklı renklerde ve tasarımlarda dikkat çeken yüksek bel pantolonlar; günlük gezmelerde spor ayakkabılar giyeceği için boyunun kısa gözükmemesini isteyenlerin seçimi oluyor. Özellikle yüksek belli kotlar altına giyilecek olan spor ayakkabılar ile son derece zarif kombinler elde ediliyor. Sokak stilinde genç kızların en fazla seçtiği yüksek belli pantolonlar; yine kot tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra iş dünyasındaki kadınlar yüksek belli kumaş pantolonları ve İspanyol paça pantolonları da tercih ediyorlar. Bu arada son yıllarda yazlık kombinlerde kendisine yer bulan yüksek belli şalvar tarzı pantolonlar da bir hayli moda.

Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek bel modasına ayak uydurmak ve siz de daha uzun görünmek istiyorsanız; sizin için hazırladığımız örneklere bakabilirsiniz. Bu modaya uyum sağlamak için; pantolonu nasıl kombin ettiğinize de dikkat etmelisiniz. Aksi halde o şıklık ortaya çıkmaz.

2017 Yüksek Belli Bayan Pantolon Modelleri

Bu sene birçok marka yüksek belli pantolonlarıyla bahara Merhaba dedi. İlkbahar-Yaz sezonunun gözdesi olan yüksek bel pantolon modelleri; kadınların çok daha çekici görünmesini sağlayacak. 18 ila 30 yaş arası genç kızlar; arkadaşlarıyla buluşacakları zaman, bir kafede bir şeyler içecekleri zaman kombinlerini bu tarz pantolonlarla oluşturacaklar.

Galerimizde en şık yüksek belli tasarıma sahip 12 bayan pantolon tasarımı var; dilerseniz, bunlara teker teker göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git