10 Sıra Dışı Yazlık Elbise Modeli

10 Sıra Dışı Yazlık Elbise Modeli
12 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 941 kez okundu.

10 Sıra Dışı Yazlık Elbise Modeli

Farklı tarzlardan bayanlara hitap eden yazlık elbiseler arasında sıra dışı modeller de dikkat çekiyor. Özellikle genç kızlara uygun olan bu elbiseler; neşeli ve canlı karakterlere sahip olan bayanların istediği tarzdan oluyor. Sezonun modasına damga vuran bu yazlık elbiseler; hoş kesimleri ile de bayanların göz alıcı bir görünüme kavuşmasına olanak tanıyor. Enmodabox.com farkı ile sizin için 10 farklı yazlık elbise modelini araştırdık ve en ilginç olanlarını derledik. Bu yazlık elbise modelleri arasından tercih edeceğiniz elbise ile gireceğiniz ortamda anında dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Pamuklu Plaj Ortamına Uygun Elbise Modeli

İnce Pamuklu Yazlık Elbise Modeli 2016

Bu elbise modelini özellikle deniz kenarında tatil yapacak olan bayanlara öneriyoruz. Zira pamuksu dokusu ve efil efil görünümü ile bunaltıcı havalarda biraz olsun rahatlamanıza yardımcı olacak. İnce pamuk kumaşla dizayn edilmiş olan bu elbiseler; Sara Escudero’nun üzerinde görerek sizlere sunduğumuz bir elbise modelidir.

Renkli ve Omuz Dekolteli Elbise

Omuz Dekolteli Renkli Yazlık Elbise Modeli 2016

Yaz aylarının dokusunu üzerinde taşıyan ve geniş bir renk kartelasına sahip olan bu elbise; Lonie Hanne’nin tercih ettiği bir modeldir. Gökkuşağı görünümü ile dikkat çeken bu elbisenin diğer bir detayı ise; omuz dekoltesidir. Bu şekilde daha seksi ve daha enerjik bir duruşa sahip olmak kolaylaşacaktır.

 Eski Moda Desenli Yazlık Elbise

Desenli Yazlık Elbise Modeli 2016

Danielle Bernstein’in üzerinde gördüğümüz çiçek desenli ve ince kumaştan dizayn edilmiş olan bu elbise ile de yazın güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Eski moda Güney cazibesinden yararlanılarak tasarlanmış olan bu elbise ile günlük yaşantınızda dışarı gezmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu elbise ister genç, ister yaşlı herkese uygun bir model oluyor.

Göğüs Dekolteli Şal Elbise

Yazlık Kimono Elbise Modeli 2016

V yakalı görünümü ve göğüs dekoltesi ile kadınların daha seksi ve daha romantik bir duruşa sahip olmalarına yardımcı olan bu elbiseyi; Silvia Rivero’nun üzerinde görmüştük. 2016 yılına damga vurması beklenen yazlık elbiseler arasında yer alan bu model ile herkesin gözü sizin üzerinizde olacak. 2016 yazlık elbise modelleri içerisinde yer alan en seksi modellerden bir tanesidir.

Düşük Bel Salaş Elbise

Yazlık Düşük Bel Elbise Modeli 2016

Paris’in 20’li yıllara geri dönüşünü yansıtan bu elbise modeli; düşük bel ve salaş olması sayesinde yazın bayanların kendilerini daha rahat hissetmelerine olanak tanıyor. Basit bir yapıda olan bu elbisenin farklı renkleri de mevcuttur. Üstelik her yaşa uygun olması da önemli bir faktör.

Denim Tarzı Bağcıklı Elbise

Yakası Bağcıklı Denim Kısa Elbise Modeli 2016

Gucci geçen sene bu modeli ile geniş bir kesime hitap etmeyi başarmıştı ve bu elbisesi geniş bir kesim tarafından ilgi görmüştü. Bu sene de yine bu tasarımı koleksiyonunda barındırdı ve modaya yön vermeye devam etti. Yakası bağcıklı olan denim tarzı bu elbise; bayanların sıcak havalarda kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olacak. Bağcık kısmında yer alan dekolte detayı da bayanların daha seksi görünmelerine yardımcı olacak. Doğru bir sütyen seçimi ile herkesi etkiniz altına almayı başarabilirsiniz.

Derin Göğüs Dekolteli Elbise

Derin Göğüs Dekolteli Kısa Yazlık Elbise Modeli 2016

İnce çapraz askısı ve derin göğüs dekoltesi ile dikkat çeken bu V yaka elbise modeli; yazın hem bayanların kendilerini daha rahat hissetmelerine, hem de daha seksi görünmelerine yardımcı olacak.

Fırfırlı ve Dantelli Kısa Elbise

 

Fırfır detayı ve etek kısmında yer alan danteli ile ön plana çıkan bu kısa elbise; yazın en fazla rağbet gören elbiseler arasında yerini alacak. Arielle Nachmani’nin üzerinde görmüş olduğumuz bu muhteşem elbise; romantik bir duruşa sahip olma konusunda da hanımlara katkı sağlayacak.

Çizgili ve Kurdeleli Kısa Elbise

Çizgili Kurdeleli Kısa Yazlık Elbise Modeli 2016

Julia Engel’in üzerinde görmüş olduğumuz bu elbise modeli; kurdelesi sayesinde bayanların daha sempatik görünmelerine yardımcı olacak. Çizgileri ile de bayanların dikkat çekici bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bu kısa elbise; ince kumaştan dizayn edilmesi sayesinde sıcak havalarda da bayanları bunaltmayacak.

Omuz Dekolteli Pamuklu Çizgili Elbise

Omzu Açık Çizgili Yazlık Elbise Modeli 2016

Omuz dekoltesi ile ön plana çıkan bu ince pamuklu elbise ile gündelik gezmelerinizde yazın sıcak havalarda kendinizi daha ferah hissedeceksiniz. Aşağıya doğru uzanan çizgileri ve farklı kesimi ile yazlık elbise modelleri 2016 tasarımları içerisinde yer alan bu elbise; insanların dikkatini çekmenize de yardımcı olacak.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git